Zabiegi wyszczuplające twarz i ciało Szczecinek

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej i zyskaj wygląd, o jakim zawsze marzyłaś

Zredukuj poziom tłuszczu z dowolnej partii Twojego ciała oraz twarzy. Wybierz 1 z aż 4 zabiegów, które pozwolą Ci na sprawne, bezpieczne i szybkie zyskanie atrakcyjnej i zdrowej sylwetki.

alarm-clock

Czas trwania

15 - 60 minut

woman

Zakres

Twarz i ciało

clock

Efekt

Likwidacja podwójnego podbródka, szczupłe policzki, płaski brzuch, wąska talia, smukłe uda

hand

Przeciwwskazania

Choroby nowotworowe, choroby wirusowe, opryszczka, ciąża, toczeń rumieniowaty, stan podgorączkowy

Jak wyglądają zabiegi pozwalające pozbyć się tłuszczu?

W naszym salonie kosmetycznym ze Szczecinka oferujemy kompleksowe wsparcie, które pozwoli Ci zyskać wymarzoną sylwetkę. Znajdziesz u nas takie zabiegi, jak:

  • Endermologia ciała, która polega na podciśnieniowym i antycellulitowym masażu wykonywanym przy użyciu profesjonalnego urządzenia - Contour Plus. Podczas trwania zabiegu będziesz ubrana w specjalny kostium, a doświadczona kosmetyczka wykona serię masaży za pomocą specjalistycznej głowicy z obrotowymi rolkami.
  • Kriolipoliza ciała COOL TECH, która bazuje na wymrażaniu komórek tłuszczowych. Zabieg wykonuje się za pomocą głowic, które zasysają tkankę znajdującą się w wybranym miejscu (brzuch, łydki, boczki, uda, biodra itp.), a następnie dokonuje jej schłodzenia. Efekt po pierwszym zabiegu!
  • Lipoliza iniekcyjna ciała i twarzy, która polega na wstrzykiwaniu specjalnej substancji mającej na celu eliminowanie tkanki tłuszczowej.
  • HIFU 3D - zabiegi odbywają się przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który za pomocą fal ultradźwiękowych usuwa precyzyjnie tkankę tłuszczową z wybranych miejsc. Poza redukcją tłuszczu HIFU pozwala na przeprowadzenie niechirurgicznego liftingu, co powoduje znaczną poprawę kondycji skóry.

Dlaczego warto postawić na zabiegi wyszczuplajace?

Zobacz, co możesz zyskać.

Pozbędziesz się nadmiaru kilogramów i cellulitu

Nie musisz wylewać siódmych potów na siłowni czy “katować” się męczącymi dietami. Wystarczy kilka krótkich sesji, abyś zobaczyła, jak z dnia na dzień Twoje ciało oraz twarz stają się znacznie szczuplejsze i jeszcze bardziej atrakcyjne.

Poprawisz kształt i wygląd sylwetki Twojego ciała

Dobrze dobrane zabiegi spowodują nie tylko szybką redukcję tkanki tłuszczowej, ale przyczynią się również do tego, że Twoje ciało będzie jędrne i zdecydowanie poprawi swoją kondycję.

Zrobisz to w pełni bezpiecznie

Każdy z zabiegów wyszczuplających jest wykonywany przez doświadczony personel i przy użyciu nowoczesnych oraz sprawdzonych urządzeń. To wszystko sprawia, że całość przebiega bezpiecznie i zapewnia bardzo dobre rezultaty.

Zobacz efekty po wykonaniu zabiegów wyszczuplania

Cennik zabiegów wyszczuplających w Paola

Zapoznaj się z dokładnymi cenami naszych usług usuwania owłosienia.

HIFU 3D

Brzuch (75 minut) - 1200 zł
Ramiona (75 minut) - 900 zł
Uda - wewnętrzna strona (120 minut) - 1500 zł

Endermologia

Endermologia całe ciało około 60 minut - 155 zł
Endermologia wybrane partie około 30 minut  - 85 zł

Endermologia - Karnety

Karnet 10 zabiegów około 60-minutowych - 1300 zł
Karnet  5 zabiegów  około 60-minutowych - 700 zł
Karnet 10 zabiegów około 30-minutowych - 700 zł
Karnet 5 zabiegów około 30-minutowych - 400 zł

Kriolipoliza (dwie głowice) - od 1000 zł (jedno przyłożenie) do 1200 zł (dwa przyłożenia)

Lipoliza iniekcyjna

Podbródek (20 min) - 250 zł
Brzuch (30  min) - 450 – 650 zł
Plecy „motylki” (30 min) - 450 zł
Uda wewnętrzna strona (30 min) - 550 zł

Co warto wiedzieć o zabiegach wyszczuplających?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak przygotować się do zabiegu wyszczuplającego?
Przed zabiegiem endermologii należy zaopatrzyć się w kombinezon, który można kupić u nas w salonie. Dobrze jest zacząć od lekkostrawnej diety i zwiększyć spożywanie wody, najlepiej niegazowanej.
Przed zabiegiem kriolipolizy również wskazana jest lekkostrawna dieta, zwiększone spożycie wody. Polecamy również zakup w aptece ziołowych tabletek wspomagających prace wątroby. Przed kriolipolizą nie powinno się korzystać z opalania miejsc, które mają być poddane zabiegowi.
Przed wykonaniem zabiegu lipolizy iniekcyjnej należy odstawić niesterydowe leki przeciwzapalne (Ibuprofen, Paracetamol, Aspiryna). Wskazana dieta lekkostrawna. Przed zabiegiem lipolizy iniekcyjnej nie należy opalać miejsc, które mają być poddane zabiegowi (co najmniej 3 dni).
Przed wykonaniem HIFU należy odstawić leki przeciwzapalne (Ibuprofen, Paracetamol, Aspiryna). Wskazana dieta lekkostrawna, picie zwiększonej ilości wody. Przed zabiegiem HIFU nie należy opalać miejsc, które maja być poddane zabiegowi (co najmniej 3 dni).

Jak szybko są widoczne pierwsze efekty?
Endermologia: pierwsze efekty mogą być widoczne już po piątym zabiegu. W celu jak najlepszych efektów polecamy wykonać całą serię zabiegów od 5 do 10 spotkań.
Kriolipoliza: efekt widoczny będzie po około 4 tygodniach od zabiegu. Nie ma konieczności powtarzania zabiegu kriolipolizy tej samej okolicy, jeśli jednak chciałabyś wykonać zabieg na tę samą okolicę, to najszybciej możesz go zrobić po upływie 5-6 tygodni.
Lipoliza iniekcyjna: pierwsze efekty zazwyczaj są widoczne po 4 – 5 tygodniach od pierwszego zabiegu. Zabieg lipolizy powinien być powtórzony po tym czasie. Zaleca się wykonanie serii zabiegów od 2 do 4 spotkań.
HIFU: pierwsze efekty wyszczuplenia widoczne są po 2 – 4 tygodniach od wykonania zabiegu. Zabieg można powtórzyć po 3 - 4 tygodniach. W celu ujędrnienia skóry wystarczy jeden zabieg powtarzany raz na 8 – 10 miesięcy.

Wyszczuplanie za pomocą zabiegów kosmetycznych - rezerwacje

Umów się na zabieg

Zadzwoń, napisz lub użyj formularza kontaktowego. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Tel. (94) 374-67-07
Mail. salon@salonpaola.pl

    Facebook Instagram
    Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej strony internetowej. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.