Kosmetologia estetyczna i powiększanie ust Szczecinek

Podkreśl swoje atuty i wyeliminuj wszelkie niedoskonałości

W PAOLI wykonujemy profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej.

Możesz wybrać odmładzający zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, biostymulację dojrzałej skóry, wypełnianie zmarszczek lub podnoszenie policzków kwasem hialuronowym, a także mezoterapię igłową czy powiększanie ust.

Pracujemy na znanych, skutecznych i sprawdzonych produktach, takich, jak: „Dermafill”, „Restylane”, „Profhilo”, „Nucleofil” oraz wielu innych.

Zabiegi kosmetologii estetycznej są w pełni bezpieczne i w 100% skuteczne, uwypuklą Twoje mocne strony i sprawią, że poczujesz się jeszcze piękniejsza.

alarm-clock

Czas trwania

30 - 60 minut

woman

Zakres

Twarz, oczy, szyja, dekolt, usta

clock

Efekt

Natychmiastowy

hand

Przeciwwskazania

Choroby nowotworowe, infekcje, opryszczka, ciąża, karmienie piersią, gorączka, stan zapalny zęba, choroby wirusowe

Chciałabyś poprawić wygląd swoich ust?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem, dzięki któremu można powiększyć usta, skorygować ich asymetrię, podnieść opadające kąciki, nawilżyć, a nawet wygładzić zmarszczki.

Pracując z ustami, łączymy różne techniki, a wszystko po to, aby uzyskać jak najlepszy efekt oraz sprostać oczekiwaniom naszych klientek. Poddanie się temu zabiegowi pozwoli Ci uzyskać idealny kształt ust, o jakich zawsze marzyłaś.

Dlaczego warto poddać się zabiegom kosmetologii estetycznej?

Poznaj pozytywne strony zabiegów kosmetologii estetycznej, które wykonujemy w salonie ze Szczecinka.

Biostymulatory tkankowe nowa era młodej skóry!

Biostymulatory tkankowe są nowoczesną, skuteczną i bezpieczną metodą odmładzania. Wszystkie produkty oferują znakomitą jakość. Różnią się składem, dlatego dobieramy je indywidualnie dla każdej klientki - zawsze po wcześniejszej konsultacji.

Do tej pory musiałyśmy wybierać pomiędzy naturalnością a skutecznością. Dzisiaj naturalne receptury potrafią doskonale regenerować, wzmacniać i odmładzać skórę! Jednocześnie są bezpieczne i niezawodne w działaniu!

Do pracy wykorzystujemy wyłącznie renomowane produkty, dzięki którym zyskasz nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również pewność świetnych i długotrwałych efektów.

Osocze bogatopłytkowe - wampirzy lifting!

Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki do namnażania oraz pobudza skórę do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry, a przy tym jest całkowicie naturalny - bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, uczulenia, alergii.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zbiegów estetycznych. To zabieg, który przedłuża młodość skóry.  Dzięki mezoterapii igłowej cenne substancje nawilżające i przeciwzmarszczkowe (np. kwas hialuronowy) są podawane bezpośrednio pod skórę za pomocą cieniutkiej igły. Dodatkowo, dla komfortu klienta, miejsce poddane zabiegowi znieczulamy specjalnym kremem. Dzięki mezoterapii cenne substancje zawarte w strzykawce nie mają do pokonania bariery naskórkowej. Żaden krem lub maseczka nie będą miały tak silnego działania jak koktajle wstrzyknięte bezpośrednio w skórę!

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełniamy zmarszczki nosowo - wargowe, poprawiamy owal twarzy, podnosimy policzki, usuwamy zmarszczki marionetki, zmarszczki palacza (górna warga), podnosimy kąciki ust, odmładzamy okolice oczu. Wypełniacze zawierają usieciowany kwas hialuronowy, który jest substancją naturalnie występującą w skórze. Obecnie kosmetologia estetyczna potrafi spowolnić efekty starzenia się na poziomie skóry oraz tkanki podskórnej.  Korygowanie zmian z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego jest metodą bezpieczną i dającą natychmiastowe rezultaty. Rezultaty zabiegu utrzymują się w zależności od rodzaju zastosowanego preparatu, miejsca podania i cech osobniczych klientki, zazwyczaj od 8 do 16 miesięcy.

Jak wyglądają zabiegi kosmetologii estetycznej?

Cennik zabiegów kosmetologii estetycznej w Studiu Paola

Dowiedz się więcej na temat cen kosmetologii estetycznej.

Powiększanie ust - 780 zł
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - 750 zł
Osocze bogatopłytkowe - 850 zł
Mezoterapia BOTOLIFT (cała twarz) - 390 - 450 zł
Mezoterapia głowy - 350 zł

Biostymulatory tkankowe:
Neofound (cała twarz) - 550 zł
AquaShine (cała twarz) - 700 zł
Ejal 40 (cała twarz) - 700 zł
Nucleofill (cała twarz) - 850 zł
GeoLifting (cała twarz) - 800 zł
Profhilo (cała twarz 5 punktów) - 1200 zł
Karisma Rh Collagen (cała twarz) - 1200 zł

Biostymulatory tkankowe - okolice oczu:
TWAC eyes DNA System
- 700 zł
Nucleofill eyes Soft - 690 zł
Aqua eyes - 450 zł
Lumieyes - 450 zł

Co warto wiedzieć o powiększaniu ust?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak przygotować się do zabiegu powiększania ust?
Na kilka dni przed zabiegiem należy odstawić preparaty zawierające w swoim składzie aspirynę oraz leki przeciwzapalne, (np. Ibuprofen). Odradza się z korzystania z sauny, solarium i naturalnego opalania. Jeżeli masz tendencję do występowania opryszczki, to wskazane jest, aby dwa dni przed wykonaniem zabiegu przyjmować środki przeciwwirusowe, np. (HEVIRAN, HASCOVIR). Dobę przed zabiegiem i w dniu zabiegu niewskazane jest picie alkoholu oraz mocnej kawy. Zaleca się przyjmowanie witaminy C lub Rutinoscorbinu. Warto również zaopatrzyć się w aptece w żel oraz maść z arniką.

Jak zadbać o pielęgnację po powiększeniu ust?
Jak każdy zabieg z użyciem igły tak i ten wiąże się z ryzykiem powstania siniaków i opuchlizny. Usta po podaniu kwasu hialuronowego są obolałe, wrażliwe oraz opuchnięte. Przez kilka godzin od wykonania zabiegu unikaj kontaktu z miejscami, które zostały nakłute. Przez okres 3 dni staraj się nie narażać ust na działanie promieni słonecznych oraz intensywnego ciepła (np. wywołanego wizytą w solarium). Przez kolejne dwa dni po zabiegu wskazana kontynuacja przyjmowania tabletek przeciw opryszczce (HEVIRAN, HASCOVIR).

Wizyta w salonie kosmetycznym ze Szczecinka – rezerwacje

Umów się na zabieg

Zadzwoń, napisz lub użyj formularza kontaktowego. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Tel. (94) 374-67-07
Mail. salon@salonpaola.pl

    Facebook Instagram
    Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej strony internetowej. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.