Makijaż permanentny oprawy oczu

Wyglądaj pięknie zawsze: bez makijażu i przez całą dobę

W naszym salonie specjalizujemy się w makijażu permanentnym oprawy oczu. Jest to górna kreska typu eyeliner oraz delikatna górna kreska zagęszczająca rzęsy, wykonujemy również kreski na dolnych powiekach, mogą to być delikatne kreseczki zagęszczające rzęsy lub mocniejsze kreski imitujące makijaż wykonany kredką. Makijaż permanentny to szybki i bezbolesny sposób na to, aby Twoje oczy zyskały doskonały i atrakcyjny wygląd, który będzie utrzymywał się nawet przez 3 lata.

Przeprowadzimy profesjonalny zabieg, dzięki któremu wydobędziemy z Ciebie to, co najpiękniejsze, a także ukryjemy ewentualne niedoskonałości.

alarm-clock

Czas trwania

120 - 180 minut

woman

Zakres

Usta, oczy i brwi

clock

Efekt

Natychmiastowy

hand

Przeciwwskazania

infekcje, ciąża, cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych 

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny jest rodzajem zabiegu kosmetycznego, którego zadaniem jest podkreślenie Twoich oczu. Jego wykonanie opiera się na umieszczeniu specjalnego barwnika bezpośrednio pod powierzchnią skóry, do czego wykorzystuje się odpowiednie igły. Intensywność barwnika dobieramy wspólnie z Tobą, może to być intensywna, głęboka czerń lub ciemny brąz. Szerokość kreski oraz jej długość jest uzgadniana z Tobą. Przed wykonaniem zabiegu wykonamy Ci rysunek próbny. Cena zabiegu makijażu permanentnego kresek obejmuje zawsze dwa spotkania.

Dlaczego warto postawić na makijaż permanentny?

Poznaj kluczowe zalety zabiegów wykonywanych w naszym salonie w Szczecinku.

Zyskasz nowy, odświeżony i bardzo atrakcyjny wygląd

Wykonanie zabiegu makijażu permanentnego pozwoli Ci na wzmocnienie wszystkich Twoich atutów, a także przeprowadzenie subtelnej korekty urody. Dzięki niemu podkreślisz swoje oczy, a Twoje spojrzenie będzie wyraziste i magnetyczne.

Podkreślisz swój styl i charakter

Intensywność koloru, jak i grubość linii zostaną dopasowane do Twoich preferencji - tak, abyś wyglądała i czuła się swobodnie, pięknie i niezwykle zjawiskowo.

Oszczędzisz mnóstwo cennego czasu (+ pieniędzy) - i to każdego dnia!

Wyobraź sobie, że tuż po przebudzeniu, kąpieli, a nawet wizycie na siłowni lub basenie - Twoja twarzy wygląda tak samo świetnie, jak “przed”. Nie musisz pamiętać o wczesnym wstawaniu, rezerwować dodatkowego czasu w ciągu dnia, a także - wydawać setek złotych na porządny tusz do rzęs!

Cennik makijażu permanentnego w studiu Paola

Zobacz dokładne ceny naszych zabiegów.

Kreska dolna - 550 zł
Kreska górna (eyeliner) -  650 zł do 800 zł

Co warto wiedzieć o makijażu permanentnym?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile trwa całkowity proces gojenia?
Całkowite wygojenie następuje zazwyczaj po upływie 4 tygodni. W tym czasie (przez minimum tydzień) nie można moczyć miejsc, w których był wykonany makijaż, a tym bardziej narażać je na kontakt z substancjami takimi, jak mydło czy preparaty na bazie alkoholu.

Jak należy pielęgnować miejsce po wykonanym makijażu permanentnym?
Nasza linergistka poinformuje Cię, jak należy pielęgnować miejsce po pigmentacji. Zaopatrzymy Cię również w ulotkę, na której znajdziesz informacje, jak krok po kroku przejść bezpiecznie przez cały okres gojenia.

Jak długo utrzymują się efekty?
Trwałość makijażu permanentnego to zazwyczaj od 1 do 3 lat. Dokładny czas zależy od takich czynników, jak Twój wiek, stan skóry i rodzaj cery, a nawet Twój styl życia.

Zabiegi makijażu permanentnego - rezerwacje

Umów się na zabieg

Zadzwoń, napisz lub użyj formularza kontaktowego. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Tel. (94) 374-67-07
Mail. salon@salonpaola.pl

    Facebook Instagram
    Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej strony internetowej. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.