Makijaż permanentny ust, oczu i brwi Szczecinek

Wyglądaj pięknie zawsze: bez makijażu i przez całą dobę

Makijaż permanentny to szybki i bezbolesny sposób na to, aby Twoje usta, brwi i oczy zyskały doskonały i atrakcyjny wygląd, który będzie utrzymywał się nawet przez 3 lata.

Przeprowadzimy profesjonalny zabieg, dzięki któremu wydobędziemy z Ciebie to, co najpiękniejsze, a także ukryjemy ewentualne niedoskonałości.

alarm-clock

Czas trwania

120 - 180 minut

woman

Zakres

Usta, oczy i brwi

clock

Efekt

Natychmiastowy

hand

Przeciwwskazania

infekcje, ciąża, cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych 

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny jest rodzajem zabiegu kosmetycznego, którego zadaniem jest podkreślenie takich obszarów twarzy, jak usta, brwi oraz oczy. Jego wykonanie opiera się na umieszczeniu specjalnego barwnika bezpośrednio pod powierzchnią skóry, do czego wykorzystuje się odpowiednie igły.

Dlaczego warto postawić na makijaż permanentny?

Poznaj kluczowe zalety zabiegów wykonywanych w naszym salonie w Szczecinku.

Zyskasz nowy, odświeżony i bardzo atrakcyjny wygląd

Wykonanie zabiegów makijażu permanentnego pozwoli Ci na wzmocnienie wszystkich Twoich atutów, a także przeprowadzenie subtelnej korekty urody. Dzięki niemu podkreślisz swoje oczy, optycznie powiększysz usta, a nawet skorygujesz kształt i rozmiar swoich brwi.

Podkreślisz swój styl i charakter

Kolor, jak i grubość linii zostaną dopasowane do Twoich preferencji - tak, abyś wyglądała i czuła się swobodnie, pięknie i niezwykle zjawiskowo.

Oszczędzisz mnóstwo cennego czasu (+ pieniędzy) - i to każdego dnia!

Wyobraź sobie, że tuż po przebudzeniu, kąpieli, a nawet wizycie na siłowni lub basenie - Twoja twarzy wygląda tak samo świetnie, jak “przed”. Nie musisz pamiętać o wczesnym wstawaniu, rezerwować dodatkowego czasu w ciągu dnia, a także - wydawać setek złotych na kosmetyki.

Jak makijaż permanentny zmienił oblicza naszych klientek?

Cennik makijażu permanentnego w studiu Paola

Zobacz dokładne ceny naszych zabiegów.

Brwi – 850 zł
Usta – 950 zł
Kreska dolna - 550 zł
Kreska górna (eyeliner) -  650 zł do 800 zł

Co warto wiedzieć o makijażu permanentnym?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile trwa całkowity proces gojenia?
Całkowite wygojenie następuje zazwyczaj po upływie 4 tygodni. W tym czasie (przez minimum tydzień) nie można moczyć miejsc, w których był wykonany makijaż, a tym bardziej narażać je na kontakt z substancjami takimi, jak mydło czy preparaty na bazie alkoholu.

Jak należy pielęgnować miejsce po wykonanym makijażu permanentnym?
Nasza linergistka poinformuje Cię, jak należy pielęgnować miejsce po pigmentacji. Zaopatrzymy Cię również w ulotkę, na której znajdziesz informacje, jak krok po kroku przejść bezpiecznie przez cały okres gojenia.

Jak długo utrzymują się efekty?
Trwałość makijażu permanentnego to zazwyczaj od 1 do 3 lat. Dokładny czas zależy od takich czynników, jak Twój wiek, stan skóry i rodzaj cery, a nawet Twój styl życia.

Zabiegi makijażu permanentnego - rezerwacje

Umów się na zabieg

Zadzwoń, napisz lub użyj formularza kontaktowego. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Tel. (94) 374-67-07
Mail. salon@salonpaola.pl

    Facebook Instagram
    Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej strony internetowej. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.