Usuwanie naczynek na twarzy Szczecinek

Pozbądź się niedoskonałości, które Cię ograniczają

Elektrokoagulacja i laserowe zamykanie naczynek to sprawdzone zabiegi, dzięki którym uwolnisz swoją skórę od nieestetycznych zmian i sprawisz, że Twój wygląd ponownie zacznie Cię cieszyć.

Elektrokoagulację wykonujemy za pomocą cienkiej igły, natomiast laserowe zmniejszanie rumienia polega na naświetlaniu naczynek. Oba zabiegi gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność.

alarm-clock

Czas trwania

10 - 30 minut

woman

Zakres

Twarz, dekolt, szyja

clock

Efekt

Twarz bez naczynek i rumienia

hand

Przeciwwskazania

Rozrusznik serca, nowotwór, ciąża, stany podgorączkowe, ostre stany zapalne skóry, toczeń rumieniowaty, zażywanie leków sterydowych i światło uczulających (po konsultacji)

Laser czy elektrokoagulacja? Co wybrać?

W PAOLI usuwamy naczynka dwoma sposobami: laserowo za pomocą naświetlania i elektrokoagulacją za pomocą igły.

Zabieg elektrokoagulacji nadaje się idealnie do usuwania pojedynczych, dużych naczynek na twarzy oraz w okolicy nosa i oczu.

Laserowe usuwanie naczynek sprawdza się doskonale w delikatnych i drobnych naczynkach umiejscowionych głównie na policzkach, czubku nosa i brodzie. Laser bardzo dobrze radzi sobie też z rumieniem występującym na policzkach. Metody dobieramy zawsze indywidualnie do każdego klienta po wcześniejszej konsultacji.

Dlaczego warto postawić na zabieg usuwania naczynek?

Poznaj główne atuty zabiegów polegających na usuwaniu naczynek z twarzy, które wykonujemy w studiu ze Szczecinka.

Twarz bez rumienia, bez widocznych naczynek, bez czerwonego nosa

Sprawimy, że rumień na twojej twarzy zmniejszy się po serii zabiegów laserowych. Twoja skóra będzie jasna i promienna.

Z nami jesteś w dobrych, zaufanych i profesjonalnych rękach

Twój zabieg zostanie wykonany przez wykwalifikowany, doświadczony personel. Pracujemy na profesjonalnych, nowoczesnych, sprawdzonych urządzeniach kosmetologicznych.

Dokładność, precyzja, profesjonalizm

Zabieg usuwania naczynek laserem składa się z kilku wizyt (zazwyczaj 3 do 6 ). Jedna sesja trwa około 15 minut, do twarzy przykładana jest głowica emitująca światło, które obkurcza naczynka i zmniejsza rumień.

Zabieg elektrokoagulacji zazwyczaj składa się z jednej lub dwóch sesji. W trakcie zabiegu dotykamy pojedynczych naczynek na twarzy, cienką igłą, która je obkurcza i sprawia, ze stają się niewidoczne. Cały zabieg nie potrwa dłużej niż 10 – 30 minut.

Zarówno po zabiegu laserowym, jak i elektrokoagulacji, Twoja skóra będzie podrażniona, opuchnięta i zaczerwieniona. Będziesz potrzebować od 7 do 14 dni regeneracji, po których zobaczysz, jej całkowicie odmieniony - nowy, zdrowszy i zdecydowanie piękniejszy wygląd.

Jak zabiegi usuwania naczynek odmieniły nasze klientki?

Cennik zabiegów usuwania naczynek w studiu Paola

Sprawdź, jak kształtują się ceny naszych usług.

Elektrokoagulacja jedno naczynko - 150 zł
Elektrokoagulacja cała twarz - 350 zł
Laser IPL Multi Light cała twarz (pojedynczy zabieg) - 230 zł
Laser IPL Multi Light – Karnet 3 zabiegów - 600 zł

Co warto wiedzieć o zabiegach usuwania naczynek?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile trwa gojenie po usunięciu naczynek?
Tuż po zabiegu Twoja skóra może być lekko zaczerwieniona, a także podrażniona i opuchnięta. Proces jej gojenia będzie trwał średnio od 7 do maksymalnie 14 dni.

Jak zadbać o pielęgnację po wykonanym zabiegu?
Tuż po zabiegu, aż do całkowitego zagojenia się skóry twarzy, pamiętaj o stosowaniu odpowiednich kremów z filtrami ochronnymi. W tym czasie unikaj również dłuższego kontaktu ze słońcem, a także zrezygnuj z wizyt w solarium.

Zabiegi usuwania naczynek - rezerwacje

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz lub użyj formularza kontaktowego. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Tel. (94) 374-67-07
Mail. salon@salonpaola.pl

    Facebook Instagram
    Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej strony internetowej. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.