ZABIEGI KOSMETYCZNE CENNIK

Sprawdź ceny naszych zabiegów

Dowiedz się, ile zapłacisz za to, aby Twoja skóra ponownie stała się piękna, wolna od niedoskonałości i wyglądała nawet o kilkanaście lat młodziej.

Cennik zabiegów kosmetycznych w studio Paola

HIFU ProLift 3D – Rewolucja w odmładzaniu

Wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust

Osocze bogatopłytkowe

Zabiegi na twarz

Piercing (do ceny piercingu wliczony jest sterylny kolczyk)

Makijaż permanentny

Laserowe usuwanie włosów

LightSheer laser diodowy

IPL, głowica SHR

Relaksacyjne masaże ciała

Świecowanie uszu

Mezoterapia igłowa i biostymulatory tkankowe

Mezoterapia i biostymulatory okolic oczu

Lipoliza iniekcyjna

Zamykanie naczynek

Estetyka oczu

Pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja stóp

Depilacja woskiem

Zabiegi wyszczuplające, ujędrniające, antycellulitowe

HIFU 3D

Endermologia

Endermologia – karnety

Kriolipoliza

Od czego zależą ceny poszczególnych zabiegów kosmetycznych?

Głównym czynnikiem decydującym o kosztach jest oczywiście stopień skomplikowania oraz czas trwania konkretnego zabiegu kosmetycznego. Podstawowe usługi w naszym studiu takie, jak manicure, pedicure, henna brwi lub masaż ciała, wiążą się z wydatkami na poziomie średnio od 60 do maksymalnie około 250 złotych. Ceny depilacji laserowej na laserze diodowym Light Sheer lub laserze IPL z nowoczesną głowicą SHR wahają się w granicach od 100 do 700 złotych. Z kolei bardziej zaawansowane zabiegi - takie, które wymagają posiadania dodatkowych uprawnień oraz specjalistycznych szkoleń (jak np. zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz zabiegi HIFU lifting 3D), mogą kosztować od 400 do blisko 1500 złotych.

Płatności za każdy z prezentowanych zabiegów możesz dokonać wygodnie kartą lub gotówką - bezpośrednio w naszym salonie. Podane powyżej ceny zawierają w sobie zarówno profesjonalne przygotowanie, wysokiej jakości urządzenia kosmetyczne i produkty,  jak i przeprowadzenie zabiegu kosmetycznego.

Cennik i rezerwacja terminów zabiegów kosmetycznych

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz lub użyj formularza kontaktowego. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Tel. (94) 374-67-07
Mail. salon@salonpaola.pl

    Facebook Instagram
    Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej strony internetowej. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.