ZABIEGI KOSMETYCZNE CENNIK

Sprawdź ceny naszych zabiegów

Dowiedz się, ile zapłacisz za to, aby Twoja skóra ponownie stała się piękna, wolna od niedoskonałości i wyglądała nawet o kilkanaście lat młodziej.

Cennik zabiegów kosmetycznych w studio Paola

HIFU ProLift 3D – Rewolucja w odmładzaniu

Wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust

Osocze bogatopłytkowe

Zabiegi na twarz

Piercing

Makijaż permanentny

Laserowe usuwanie włosów

LightSheer laser diodowy

IPL, głowica SHR

Relaksacyjne masaże ciała

Świecowanie uszu

Mezoterapia igłowa i biostymulatory tkankowe

Lipoliza iniekcyjna

Zamykanie naczynek

Estetyka oczu

Pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja stóp

Depilacja woskiem

Zabiegi wyszczuplające, ujędrniające, antycellulitowe

HIFU 3D

Endermologia

Endermologia – karnety

Kriolipoliza

Od czego zależą ceny poszczególnych zabiegów kosmetycznych?

Głównym czynnikiem decydującym o kosztach jest oczywiście stopień skomplikowania oraz czas trwania konkretnego zabiegu kosmetycznego. Podstawowe usługi w naszym studiu takie, jak manicure, pedicure, henna brwi lub masaż ciała, wiążą się z wydatkami na poziomie średnio od 60 do maksymalnie około 250 złotych. Ceny depilacji laserowej na laserze diodowym Light Sheer lub laserze IPL z nowoczesną głowicą SHR wahają się w granicach od 100 do 700 złotych. Z kolei bardziej zaawansowane zabiegi - takie, które wymagają posiadania dodatkowych uprawnień oraz specjalistycznych szkoleń (jak np. zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz zabiegi HIFU lifting 3D), mogą kosztować od 400 do blisko 1500 złotych.

Płatności za każdy z prezentowanych zabiegów możesz dokonać wygodnie kartą lub gotówką - bezpośrednio w naszym salonie. Podane powyżej ceny zawierają w sobie zarówno profesjonalne przygotowanie, wysokiej jakości urządzenia kosmetyczne i produkty,  jak i przeprowadzenie zabiegu kosmetycznego.

Cennik i rezerwacja terminów zabiegów kosmetycznych

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz lub użyj formularza kontaktowego. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz w sobotę, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Tel. (94) 374-67-07
Mail. salon@salonpaola.pl

    Facebook Instagram
    Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej strony internetowej. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.