Aktualności

Voucher prezentowy — idealny prezent nie tylko na święta!

Magia Świąt czeka tuż za rogiem, a Twój świąteczny worek wciąż świeci pustkami? Pozwól bliskim Ci osobom samodzielnie wybrać idealny, świąteczny prezent. Myślisz, że to nie jest możliwe? Nic bardziej mylnego! Zdecyduj się na voucher prezentowy w Studiu Kosmetycznym Paola, określ kwotę zabiegów lub wybierz konkretny zabieg — taki prezent z pewnością przypadnie do gustu i kobietom, i mężczyznom w Twojej rodzinie!

Nie masz pomysłu na świąteczny upominek dla niej lub dla niego? Voucher prezentowy to idealny prezent nie tylko na Święta!

Karta Podarunkowa do Salonu Paola — dlaczego warto postawić na voucher?

Voucher prezentowy lub Karta Podarunkowa to najlepszy pomysł na prezent dla tych, którzy boją się popełnić świąteczną gafę! Taki rodzaj prezentu z pewnością docenią młodzi małżonkowie (zwłaszcza kobiety), młodzież, a nawet babcia lub ciocia. Bez względu na wiek oraz płeć, każdy lubi poczuć się dobrze we własnej skórze, która nie zawsze jest w idealnym stanie. Z tego powodu warto pozwolić osobie, którą się kocha, na odrobinę luksusu. Wymarzony zabieg kosmetyczny w profesjonalnym salonie pod okiem doświadczonego kosmetologa to szansa na świetny nastrój, odpoczynek i relaks oraz znakomity wygląd!

Podaruj odrobinę szczęścia i piękna — potencjał voucherów prezentowych

Karta Podarunkowa w wielu przypadkach jest lepsza od klasycznego upominku. Sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy nie masz pewności, że prezent wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby. Do wyboru masz dwie opcje:

  • Karta Podarunkowa o wybranej wartości — jeśli zdecydujesz się obdarować bliską osobę takim prezentem, to z pewnością uda Ci się zobaczyć uśmiech na jej twarzy! A wszystko dlatego, że zabiegi kosmetyczne w naszym studiu są zaliczane do wizyt przyjemnych. Obdarowana przez Ciebie osoba sama zdecyduje, jakiego zabiegu potrzebuje. Taka dowolność to również powód do radości.
  • Karta Podarunkowa, która upoważnia do zrobienia określonego zabiegu — jeśli masz pewność, że bliska Ci osoba marzy o serii profesjonalnych zabiegów lub chce skorzystać z nowości w ofercie w naszym salonie, możesz wybrać Kartę Podarunkową i zapłacić za wybrany zabieg.

Jak zamówić Kartę Prezentową w Studiu Kosmetycznym Paola?

Aby zamówić Kartę Podarunkową w Studiu Kosmetycznym Paola, wystarczy:

  • odwiedzić nasz salon osobiście — udaj się do recepcji, poproś o wypisanie vouchera i opłać jego wartość;
  • napisz maila na salon@salonpaola.pl i zapłać za doładowanie vouchera przelewem — gotową kartę podarunkową można odebrać w naszej recepcji lub wyślemy ją pocztą na wskazany w zamówieniu adres;
  • zadzwoń do nas pod numer 691 989 046 i poproś o przygotowanie vouchera — po otrzymaniu płatności w formie przelewu możemy wysłać kartę pod wskazany adres lub odbierzesz ją osobiście.

Pamiętaj, że realizacja Karty Podarunkowej może nastąpić dopiero po wcześniejszym umówieniu się na wybrany zabieg. Można to zrobić osobiście lub telefonicznie. Nasze ekspertki sprawią, że wizyta w studiu Paola z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem i na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby!

Podsumowanie: postaw na niebanalny pomysł i daj piękno w prezencie!

Karta Podarunkowa do zrealizowania w Salonie Paola to idealny pomysł na świąteczny prezent dla niej i dla niego. Wykorzystaj magię Bożonarodzeniowych Świąt do tego, by bliskie Ci osoby poczuły się kochane i ważne. Być może na co dzień nie zawsze masz czas na okazywanie uczuć. Nadmiar obowiązków oraz stres sprawiają, że w pędzie życia zapominamy o tym, co dla nas najważniejsze. Wykorzystaj tegoroczne Święta do odpoczynku w gronie najbliższych, a wór tegorocznych prezentów niech pozwoli wszystkim razem oraz każdemu z osobna nie tylko czuć piękno w sercu, ale także odzyskać naturalne piękno!