Aktualności

Fotoodmładzanie. Wskazania, efekty, cena zabiegu.

Szukasz zabiegu, który poprawi jędrność Twojej skóry, zlikwiduje drobne zmarszczki, rozjaśni przebarwienia oraz pozwoli Ci zapomnieć o rozszerzonych naczynkach? Umów się na zabieg fotoodmładzania. Sprawdź, dlaczego warto z niego skorzystać i jaki wiek na fotoodmładzanie jest odpowiedni.

Dlaczego warto skorzystać z fotoodmładzania? Poznaj wskazania, efekty oraz cenę tego zabiegu i podejmij decyzję!

Fotoodmładzanie — zabieg kosmetologii estetycznej. Na czym polega i jak przebiega?

Zabieg fotoodmładzania obejmuje twarz i szyję i trwa około 60 minut. Intensywny promień światła stosowany podczas zabiegu, rozgrzewa skórę i stymuluje powstawanie w tkance nowych włókien kolagenowych i elastyny. Celem fotoodmładzania jest znaczna poprawa kondycji skóry.

W trakcie procedury możesz odczuwać ciepło, lekkie ukłucie lub delikatne pieczenie. Na zakończenie każdego zabiegu nakładana jest przeciwzmarszczkowa maseczka.

Decydując się na taką formę poprawy wyglądu skóry, warto skorzystać z co najmniej 3-5 sesji wykonywanych średnio co 2-3 tygodnie. Wówczas osiągnięty efekt jest najbardziej widoczny i trwały.

Kto może skorzystać z fotoodmładzania w salonie kosmetycznym?

Fotoodmładzanie to zabieg, który można wykonywać już w okresie powstawania pierwszych zmarszczek, które najczęściej zaczynają pojawiać się około 35 roku życia. Z zabiegu będą zadowolone również osoby w dojrzałym wieku, ze względu na poprawę jędrności skóry i spłycenia zmarszczek mimicznych. Wskazaniem do zabiegu są również powiększone naczynka krwionośne, występujący rumień, rozszerzone pory oraz przebarwienia.

Jakie efekty można osiągnąć dzięki fotoodmładzaniu?

Zabieg fotoodmładzania cieszy się dużą popularnością ze względu na efekty, które można dzięki niemu osiągnąć. Przede wszystkim po kilku sesjach cera jest wyraźnie napięta, wygładzona i odzyskuje utracony blask. Ponadto z jej powierzchni

znikają drobne zmarszczki mimiczne i małe naczynka krwionośnie, które dla wielu osób są utrapieniem. Dzięki fotoodmładzaniu skutecznie można się pozbyć także przebarwień posłonecznych. Co więcej, w przypadku cery z trądzikiem różowatym po zabiegach stan skóry wyraźnie się poprawia.

Zabiegi fotoodmładzania to również część profilaktyki przeciwstarzeniowej. Polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku, szczególnie jeśli zależy im na poprawie i wyrównaniu kolorytu cery oraz pozbyciu się przebarwień.

Jakie są wskazania po zabiegach fotoodmładzania?

Panie i panowie, którzy zdecydowali się na skorzystanie z tego zabiegu, by uzyskać poprawę jędrności skóry i likwidację przebarwień, nie mogą wystawiać skóry na światło słoneczne przez kilka dni bezpośrednio po wizycie w studiu kosmetyki profesjonalnej. By uzyskać optymalny efekt, warto również przez kilka dni unikać:

  • wykonywania makijażu,
  • sesji w saunie,
  • sesji w solarium,
  • opalania (należy chronić twarz kremem z wysokim filtrem)
  • aplikowania kosmetyków, które zawierają alkohol. 

Zastosowanie się do powyższych wskazówek sprawi, że skóra szybciej odzyska swój blask. Zaczerwienienie po zabiegu szybko zniknie, a cera będzie  wygładzona i napięta.

Ile kosztuje fotoodmładzanie? Poznaj cenę tego popularnego zabiegu.

Jedna sesja fotoodmładzania w studiu kosmetyki profesjonalnej trwa 60 minut i jest połączona z odżywczą maseczką na zakończenie zabiegu. Koszt jednego zabiegu, który swoim zakresem obejmuje całą twarz oraz szyję wynosi 300 zł. Decydując się na zakup trzech zabiegów w karnecie, można zaoszczędzić na jednostkowych zabiegach. Pamiętaj, że dla uzyskania optymalnego efektu warto zdecydować się na serię zabiegów w niewielkich odstępach czasowych.

Podsumowanie: skorzystaj z zabiegu fotoodmładzania, by pozbyć się zmarszczek

Nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej są skutecznym i często bezinwazyjnym sposobem na poprawę swojego wyglądu. Dzięki wysokiej dostępności takich zabiegów niemal każdy może dłużej cieszyć się nieskazitelną cerą pozbawioną nierówności i zmarszczek. Dbanie o siebie w czasach, gdy kult piękna króluje niemal na każdym poziomie ludzkiego życia, jest pewnego rodzaju koniecznością. Dzięki zabiegom fotoodmładzania oprócz poprawy wyglądu skóry można poprawić także własną samoocenę oraz samopoczucie

Kosmetologia estetyczna w salonie Paola — zapisz się na fotoodmładzanie

Skorzystaj z profesjonalnych zabiegów pod okiem doświadczonej kosmetolog. Skontaktuj się z nami i umów się na zabieg fotoodmładzania w salonie Paola. W naszym salonie zabiegi kosmetologii estetycznej oraz fotoodmładzania wykonuje wykwalifikowana pani kosmetolog. Decydując się na zakup karnetu, cena pojedynczych zabiegów będzie niższa. Zapraszamy.