Zabiegi na twarz – oczyszczające, złuszczające, wybielające

Zabiegi oczyszczania polegają na usunięciu zaskórników, drobnych prosaków, wygładzeniu i poprawieniu kondycji skóry. W skład zabiegu wchodzi peeling twarzy, maski oczyszczające, łagodzące, ściągające, odżywcze lub nawilżające. Cena zabiegu jest uwarunkowana zanieczyszczeniem skóry, ilością oraz rodzajem zastosowanych maseczek a w związku z tym czasem trwania zabiegu.

Czas trwania: 90-120 min
Cena zabiegu na twarz: 180 zł

Dla trwałego efektu potrzebna jest seria od 2 do 6 zabiegów, wykonywanych w odstępach pomiędzy 7 – 14 dni.

Czas trwania: 20 min bez maseczki, 60-70 min z odpowiednio dobraną maseczką.

Ceny:

Twarz 85 zł  + maseczka 150 zł
Dekolt 85 zł  + maseczka 150 zł
Szyja 40 zł  + maseczka  100 zł
Dłonie 40 zł  + maseczka  100 zł
Gładka i promienna cera jest podstawą do stworzenia idealnego makijażu.  Nawet najlepszy podkład nie sprawi, że skóra będzie wyglądała idealnie, jeżeli nie zadbamy o nią należycie.  Dlatego poza podstawowa pielęgnacją, jak codzienny demakijaż i nawilżanie skóry, warto również pamiętać o peelingach, np. peeling za pomocą kawitacji.

kawitacyjny peelingCo to jest peeling kawitacyjny i na czym polega? Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradzwiekowy. Poza złuszczaniem, wibracje ultradzwiekowe wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób o wrażliwej cerze. Popularną praktyką w salonach kosmetycznych jest poddanie się zabiegowi peelingu kawitacyjnego tuż przed rozpoczęciem innego zabiegu kosmetycznego. Skóra po peelingu kawitacyjnym jest bowiem odpowiednio oczyszczona, wygładzona i przygotowana na przyjęcie kolejnych substancji odżywczych (np. ampułki czy maski nawilżającej). Dzięki temu, że peeling kawitacyjny usuwa martwe komórki skóry, wnikanie kosmetyków skóry do jej wnętrza staje się znacznie łatwiejsze.
zabieg jest bezbolesny, przyjemny, relaksacyjny usuwa martwy naskórek i nadmiar sebum wygładza i regeneruje skórę rozjaśnia przebarwienia skóry wzmaga produkcję kolagenu poprawia mikrokrążenie rozpromienia i oczyszcza cerę
Jak często wykonywać zabieg? Peeling kawitacyjny możemy wykonać jednorazowo, lub jeśli istnieje taka konieczność, raz w tygodniu przez okres kilku tygodni . By cieszyć się gładką, zdrową skórą i podtrzymać efekt, warto poddawać się zabiegowi peelingu kawitacyjnego raz w miesiącu.
Peeling kawitacyjny twarzy i szyi ( około 30 minut ) – 100 zł. Peeling kawitacyjny twarzy i szyi jako dodatek przed innym zabiegiem pielęgnacyjnym – 65 zł. Peeling kawitacyjny twarzy i szyi + sonoforeza na serum + mikromasaż + maseczka odżywcza lub nawilżająca ( około 60 minut) – 160 zł.
Gładka skóra bez przebarwień, bez piegów, estetyczna i piękna. Zabieg sprawi, że cera wyrówna koloryt i nabierze zdrowego blasku. W trakcie zabiegu używany jest kwas salicylowy, pasta kojowa oraz retinol.

Czas trwania: około 30 min
Cena: 160 zł

Kwasy Rhonda Allison, pozwalają zachować skórę zdrową, estetycznie piękną, bardziej odporną na oznaki starzenia. Przyspieszają odnowę komórkową skóry, oczyszczają, odżywiają, nawilżają oraz rozjaśniają. Zabieg połączony jest z maseczką łagodzącą, nawilżająco – kojącą.

Czas trwania: 60 min
Cena:  160 zł

DSC8974-380×380
Zabigi-na-twarz-KWASY-380×380