Mezoterapia twarzy

mezoterapia twarzy

mezoterapiia twarzy

Dzięki mezoterapii w sposób niechirurgiczny można stopniowo poprawić kondycję i wygląd skóry.

Śródskórne lub podnaskórkowe iniekcje koktajli z wielu substancji rewitalizujących znacznie poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii twarz wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.
Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego są obecnie uważane za złoty standard w kosmetologii estetycznej – ze względu na bezpieczeństwo stosowania, bardzo dobre efekty kosmetyczne i trwałość produktu. Kwas hialuronowy ma większą zgodność biologiczną w stosunku do innych wypełniaczy, dlatego po zabiegach z jego użyciem rzadko występują reakcje alergiczne. Jest rozpoznawany przez organizm jako produkt fizjologiczny.

Korzyści z zastosowania mezoterapii igłowej :

  • poprawa owalu twarzy
  • podniesienie policzków lub ich modelowanie
  • zmniejszenie zmarszczek nosowo-wargowych i zmarszczek  marionetkowych
  • poprawa nawilżenia i sprężystości skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni

Po 6 -12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo ulegają wchłonięciu. Daje to gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

Wszelkie wątpliwości pozwoli wyjaśnić konsultacja poprzedzająca zabieg.

Cennik :

Usługa Cena
Mezoterapia BOTOLIFT (cała twarz) 280 zł
Mezoterapia BOTOLIFT (twarz, szyja, dekolt) 350 zł
AquaShine BTX (cała twarz) 590 zł
Kwas hialuronowy gęsty (okolice oczu-zmarszczki, sucha skóra,”kurze łapki”) 280 zł
Kwas hialuronowy gęsty (cała twarz) 550 zł

Kwas hialuronowy wypełnianie głębokich zmarszczek, np. „palacza”, bruzdy nosowo – wargowe, „kurze łapki”, podnoszenie policzków, podnoszenie i ujędrnianie konturu twarzy – żuchwa   600 – 1000 zł  Cena zabiegu uwarunkowana jest ilością podanego produktu.