Masaże

Aromatyczny peeling ciała delikatnie złuszcza naskórek, ma działanie ujędrniające i  napinające. Relaksacyjny masaż ciała z wykorzystaniem aksamitnych olejków  zmniejsza napięcie mięśni, pomaga zredukować stres i zdecydowanie poprawia samopoczucie. Masaż twarzy dotlenia delikatną skórę oraz zmniejsza widoczność zmarszczek. Cera odzyska młodzieńczą świeżość i blask. Jako dopełnienie delikatne nuty olejków do aromaterapii, relaksująca muzyka w tle? Wszystko to sprawi, że zabieg PAOLA będzie niezapomnianym  przeżyciem.

Czas trwania: 80 min
Cena: 160 zł

Doskonała forma relaksu dla osób szczególnie narażonych na stres, eliminuje skutki napięcia i nagromadzonych negatywnych emocji.  Ciepło płynące z kamieni rozluźnia napięte mięśnie, wycisza, dotleniona skóra staje się elastyczna i jędrna.

Czas trwania: 75 min
Cena: 180 zł

Zabieg ten poruszy wszystkie Twoje zmysły! Aromatyczne olejki, ciepło i czar płomienia świecy spowodują że  Twoja skóra stanie się odżywiona, wyjątkowo miękka i delikatna, a całodzienny stres zniknie. Świeca składa się z całkowicie naturalnych wosków,  jest to świeca kosmetyczna, która po rozpuszczeniu przeistacza się w ciepły, aromatyczny olejek.

Czas trwania: 60 min

Czas trwania: 60 min
Cena: 100 zł

Masaż pleców jest jednym z najprzyjemniejszych zabiegów Spa. Niesamowicie relaksuje, zmniejsza napięcia nerwowe mięśni. Polecany osobom, które często i długo „siedzą za kółkiem”, a także osobom, które dużo czasu spędzają przy biurku, przed komputerem. Pachnące, naturalne kosmetyki, w tle delikatna nuta zapachowa olejków eterycznych. Masaż nawilża ciało,  pozostawia skórę pachnącą, jędrną i elastyczną.

Czas trwania: 30 min
Cena: 60 zł

Doskonałe połączenie masażu relaksacyjnego z kosmetykami wyszczuplającymi i poprawiającymi wygląd i jakość skóry. Masaż wykonywany jest na specjalnym peelingach, dzięki którym ciało i skóra odzyskują młodszy wygląd. Proponujemy peelingi: guarana, pomarańcza, cukier, arbuz, lawenda…

Czas trwania: 60 min
Cena: 140 zł

Masaż antycellulitowy ud i pośladków bańką chińską sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej sprężysta. Masaż ma na celu poprawienie ogólnej i miejscowej przemiany materii oraz stymulację mikrokrążenia podskórnej tkanki tłuszczowej. Dla wzmocnienia efektu, do masażu stosujemy specjalistyczne kosmetyki antycellulitowe. Masaż najlepiej wykonywać co 2 – 3 dni.

Czas trwania: 30 min
Cena: 45 zł

POLECAMY karnet 10 zabiegów 400 zł

 

BAŃKA-CHIŃSKA-1-800×400
BAŃKA-CHIŃSKA-2-800×400