Depilacja woskiem

W dzisiejszych czasach depilacja woskiem to już nie tylko wygoda ale jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych.
Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów.
Depilacja woskiem pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką.
Efekt depilacji – gładka, miła w dotyku skóra utrzymuje się od trzech do czterech tygodni od woskowania, w zależności od predyspozycji danej osoby.Po dłuższym czasie systematycznej depilacji woskiem owłosienie staje się dużo słabsze i mniej widoczne. Wosk do depilacji może być zastosowany praktycznie w każdej części ciała i daje znakomite efekty, włączając w to brwi, twarz, bikini, pachy, ręce, nogi, kark, szyję i pośladki.

Usługa Cena
Wąsik 25 zł
Twarz boki 25 zł
Przedramiona 35 zł
Bikini 65 zł
Łydki 55 zł
Broda 25 zł
Pachy 30 zł
Całę ręce 45 zł
Bikini głębokie, brazylijskie 150 zł
Całe nogi 100 zł

Depilacja brazylijska polega na całkowitym usunięciu owłosienia z okolic intymnych – zarówno z przodu jak i tyłu. Na życzenie kosmetyczka możne pozostawić cieniutki pasek z przodu. Efektem jest miękka skóra w ciągu kilku tygodni od zabiegu. Zdajemy sobie sprawę, że tego rodzaju depilacja może powodować uczucie skrępowania, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby mogli Państwo spędzić ten czas w miłej atmosferze.