Body Wrapping – Bandaże Aroscha

Doskonale wymodelowana sylwetka, jędrne pośladki, uda i brzuch, a także jedwabista  skóra to rezultat nie tylko diety i ćwiczeń, ale także specjalistycznych zabiegów polegających na  owijaniu ciała.

BODY WRAPING to zawijanie ciała bandażami w celu uzyskania lepszego wchłaniania i działania zastosowanych preparatów. Owijać można całe ciało lub tylko wybrane partie. Najczęściej są to: brzuch, nogi, pośladki, przedramiona.

AROSHA 1

AROSHA jest to zabieg kosmetyczny, polegający na zawinięciu ciała  specjalnymi bandażami nasączonymi preparatem wyszczuplającym lub antycellulitowym. Takie działanie pobudza krążenie limfy i krwi, przez co następuje ujędrnienie, wyszczuplenie, wygładzenie ciała i zredukowanie cellulitu. Zabieg AROSHA stymuluje wydalanie toksyn z organizmu, oraz spalania tkanki tłuszczowej.

 

Każdy masażysta i kosmetyczka może potwierdzić, że Panie, które regularnie stosują zabiegi owijania ciała, mają znacznie jędrniejszą skórę, mniej widoczny cellulit oraz rzadsze problemy ze zdrowiem.  Systematyczne usuwanie toksyn za pomocą BODY WRAPING to gwarancja tego, że nie dopadnie nas nadwaga, obrzęki nóg ani worki pod oczami.

Skutek wyszczuplenia i pozbycia się cellulitu uzyskuje się po około 10 zabiegach, w cotygodniowych odstępach. Przy regularnym stosowaniu efekty są szybko widoczne.

Na koniec, bardzo dobry efekt uzyska się uzupełniając zabieg masażem. By wyeliminować tkankę tłuszczową, zalecany jest masaż wyszczuplający, antycellulitowy np. masaż bańką chińską.  Masaż  pozytywnie wpływa na przemianę materii i gospodarkę wodną, modeluje wybrane partie ciała. W modelowaniu sylwetki, masaż jest niezastąpionym elementem terapii wyszczuplającej.

Działanie BODY WRAPING jest następujące:

Redukcja cellulitu

Wymodelowanie, wyszczuplenie sylwetki

Usunięcie nadmiaru wody z tkanek

Wyeliminowanie złogów tłuszczowych, oraz toksyn z organizmu

Odżywienie, wygładzenie i uelastycznienie skóry

Dotlenienie skóry

Zlikwidowanie obrzęków

Zmniejszenie obwodu ciała

Odmłodzenie i wygładzenie skóry, przywrócenie napięcia i jędrności np. ( po ciąży )

Czas trwania zabiegu – 90min.

uda, pośladki, brzuch            130zł

całe nogi,pośladki, biodra    130zł