Studio Kosmetyki Profesjonalnej Paola

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku jako odpowiedź na Państwa potrzebę piękna, zdrowia, a przede wszystkim doskonałego samopoczucia. Do naszej pracy podchodzimy w ogromną pasją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo po każdej wizycie u nas wyszli w pełni usatysfakcjonowani.

Posiadamy przeszło 15-letnie doświadczenie z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe – na bieżąco śledzimy nowinki i trendy w kosmetyce i kosmetologii, bierzemy udział w sympozjach oraz targach branżowych, a zdobytą wiedzę wykorzystujemy, aby regularnie poszerzać ofertę naszego salonu.

Małgorzata

Małgorzata

Ukończyłam specjalistyczne szkolenia I, II, III stopnia w mezoterapii igłowej i osocza bogatopłytkowego. Posiadam duże doświadczenie w pracy z laserami IPL oraz diodowymi. Od lat zajmuję się także makijażem permanentnym, zamykaniem naczynek, piercingiem tradycyjnym i intymnym.

Ewa

Ewa

Specjalizuję się w pielęgnacji stóp oraz w zabiegach na ciało. Jestem specjalistką w masażu próżniowym tzw. endermologii. Ukończyłam specjalistyczny kurs masażu próżniowego na maszynie primelle. Klienci mówią o mnie, że jestem przesympatyczna i bardzo miła.

Karolina

Karolina

Specjalizuję się pielęgnacji twarzy i dłoni, szczególnie w przedłużaniu paznokci metodą żelową. Oprócz tego mogę pochwalić się ukończeniem kursów z semiparmanentnego przedłużania rzęs, zarówno metodą 1:1, 2:1 a także 3:1. Jestem cierpliwa i bardzo dokładna.
tłoslid

Dzień Mamy

Imieniny

Rocznica ślubu

Okazji jest wiele

Co kupić?

Najlepszy prezent to...

Karta podarunkowa

0
Polubień na Facebook’u
0
Osób obserwuje nasz profil
0%
Satysfakcji
0%
Profesjonalizmu